Green Card İle ABD'de Yaşama ve Çalışma Hakkı!

USA Green Card Organization özel bir kuruluştur ve çekilişe ücretsiz katılma hakkı sunan ABD Hükümeti ile hiçbir şekilde ilişkili değildir. Hizmetimizden yararlanmanın bazı avantajları bulunmaktadır: yılın 365 günü kaydolma imkânı tanıyoruz, size başvurunuzun kabul olmasını garanti ediyoruz, 17 farklı dilde başvuru imkânı sunuyoruz ve her bir başvuru ve fotoğraf müşteri temsilcilerimiz tarafından şahsen incelenmektedir.

Yeşil Kart çekilişi nedir?

Yeşil Kart çekilişi, A.B.D. hükümeti tarafından Amerika'nın nüfusunu çeşitlendirmek için başlatılmıştır. Bunun için her yıl A.B.D.'ye çok fazla göç vermeyen ülkelere 50,000 yeşil kart dağıtılmaktadır. Ülkenizin Yeşil Kart verilen ülkeler arasında olup olmadığını görmek için buraya tıklayın

Coğrafi şartın yanında, ayrıca en az lise diploması sahibi olmanız veya son beş yıl içerisinde en az iki yıllık eğitim veya deneyim gerektiren bir işte en az iki senelik iş deneyimine sahip olmanız gerekmektedir.

Yeşil Kart çekilişi için başvurular Ekim aynıda yapılmaktadır, ancak size sunduğumuz hizmet sayesinde yılın herhangi bir döneminde başvurunuzu yapabilirsiniz.  Sizin için en uygun zamanda başvurunuzu yapabilir ve gerisini bize bırakabilirsiniz.

USAGCL’nin Avantajları


  • Rahatlık - çekiliş başvuruları açıldığında başvurunuzun %100 doğru ve eksiksiz olarak yapılacağından emin olabilirsiniz.

  • 15 dakikada e-başvuru - diğerlerinden hızlı davranın ve Ekim’deki sıkışıklığa kalmayın.

  • Hayat boyu başvuru - Başvurunuz her yıl otomatik olarak gönderilecek ve böylece kazanma şansınız artacaktır.

Hizmetler USAGCL ABD Dışişleri Bakanlığı
Ücretsiz fotoğraf hazırlama ve işleme hizmeti EVET HAYIR
Yılın 365 günü kayıt yapma EVET HAYIR
Postayla fotoğraf gönderme EVET HAYIR
Online uzman destek hizmeti EVET HAYIR
Her zaman iletişim bilgilerini güncelleme EVET HAYIR

Yeşil Kart Piyangosu için ne zaman başvurabilirsiniz?


Now Open

Bu yıllar" programı (DV-2020) 3 Ekim'de başlıyor ve 6 Kasım 2018'de sona eriyor. Şimdi kayıt olun.

Sonuçlar, ertesi yılın Mayıs ayında başlayacak ve yayınlandıkça hemen sonuçlarınızı kontrol ettiğinizden emin olmak için sizi bilgilendireceğiz.

US Flag

Yeşil Kart çekilişine neden katılmalısınız?

Birçok kişi Yeşil Kart alabilmek için yıllarca beklemektedir. İşte Yeşil Kart Çekilişi sizi bu bekleme zorunluluğundan kurtarır. Yeşil Kart gerekliliklerini yerine getiriyorsanız bu A.B.D. hükümetinin nüfusunu çeşitlendirmek için size ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Bu programın var olma amacı da zaten budur. Yeşil Kart Çekilişi Yeşil Kart almanın en hızlı ve en kolay yoludur. Aşağıdaki düğmeye basarak çekilişe katılmak için gerekli koşulları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol edin ve başvurunuzu hemen yapın.

Uygunluk Kontrolü

This site uses cookies to ensure you get the best experience. By continuing to use our website without changing your settings, you are agreeing to our Privacy Policy and use of cookies. More Info Got It